Zespół Hublot I Scuderia Corsa Wypuszczają Specjalną Edycję Zegarków Big Bang Ferrari Scuderia Corsa Limited

Seria Hublot BigBang wydaje nowy spersonalizowany zegarek, aby uczcić 100. zwycięstwo Scuderia Corsa. Numer to: 402.QR.0113.VR.FSC18. Ekskluzywny zegarek został wydany w limitowanej edycji 25 sztuk. Zegarek ten został niedawno zaprezentowany w Los Angeles w towarzystwie prezesa Hublota, Cado Guadalupe, a także założycieli ScuderiaCorsa i MattioliAutoGroupGiacomoMattioli oraz klientów VIP.

 Od 2012 roku zespół Scuderia Corsa organizuje kolejne mistrzostwa w Le Mans przez 24 godziny, Sebring 12-godzinny wyścig wytrzymałościowy, Watkins Canyon 6-godzinny wyścig wytrzymałościowy i inne mistrzostwa, a także wygrał IMSA WeatherTechSportsCar Championship trzy razy z rzędu, Ferrari Zmierz się z wieloma mistrzami i zdobądź mistrzostwo świata Pirelli Championship.

 Najnowsza wersja Hublot jest wykonana z oryginalnego materiału z włókna węglowego w maszynie Ferrari 488GT3 zespołu. Będzie to druga współpraca obu marek. Hublot z powodzeniem wypuścił podobną wersję w 2016 roku, aby uczcić historyczny sezon drużyny 2016. W tym roku zespół Scuderia Corsa zdobył wiele mistrzostw w wielu seriach, z których W tym pierwsza mistrzyni w historii IMSA.

 Ricardo Guadalupe, dyrektor generalny Hublot, powiedział: „Współpraca Hublot i Ferrari dowodzi, że jest to prawdziwy sukces i ekscytujące partnerstwo. To jest Hublot Idealne połączenie doskonałych umiejętności zegarmistrzowskich i wybitnych włoskich osiągnięć Ferrari w branży jest odwiecznym dążeniem do niezwykłej jakości i innowacji. Z przyjemnością projektujemy pierwszy spersonalizowany zegarek BigBang Ferrari dla Scuderia Corsa. Innowacyjna technologia zastosowana w tym nowym zegarku BigBang Ferrari, z nową ramką wykonaną z hamulców tarczowych i ceramiki z włókna węglowego. Mamy nadzieję, że Scuderia Corsa dobrze sobie radzi w pozostałej części wyścigu i czujemy, że obie strony mogą zostać partnerami Dumny ”.
Parametr techniczny
Model: 402.QR.0113.VR.FSC18-Ograniczony do 25 sztuk
Materiał obudowy: włókno węglowe
Średnica koperty: 45 mm
Grubość koperty: 16,70 mm
Wodoodporność: 10ATM (około 100 metrów)
Śruba «H»: czarny tytan PVD
Szkło: szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
Korona: czarny tytan PVD + czarno-czerwona żywica kompozytowa
Przycisk rozrządu: czarny tytan PVD
Tył obudowy: czarny tytan PVD, z wygrawerowanym napisem „SPECIAL” + „EDITION” + „N ° XX / 25”
Szkło: szafirowe, antyrefleksyjne
Ręce: czerwony / czarny SuperLuminova
Mechanizm: HUB1243, samodzielnie wykonany ruch chronografu UNICO z kołem kolumnowym
Data: o godzinie 3
Składniki: 330 sztuk
Klejnoty: 38
Częstotliwość (Hz): 4 (28’800A / h)
Rezerwa chodu: 72 godziny
Pasek: czerwona skóra cielęca z czarną gumą i czarnymi przeszyciami
Klamra: satynowany czarny PVD tytan i węgiel, lakier Hublot czerwony