Archiwum kategorii: zegarki

Ekskluzywny Zegarek W Atenach Ekskluzywnie Wypuszcza Nowy „zegarek Do Nurkowania Nautycznego”

2015 wiosną i latem, podbijając trend sportów modowych, szwajcarski zegarek Ateny wprowadził na rynek nowy „morski zegarek do nurkowania”, przyciągającą wzrok jasnopomarańczową zdobioną niebieską tarczę z tym samym kolorem gumowym lub paskiem ze stali nierdzewnej, lekkim tytanem odpornym na alergie Obudowa, niebieska tarcza jak ocean, przyciągająca wzrok pomarańcza, jak letnie słońce, podkreślają morski styl, który występuje wyłącznie w szwajcarskim zegarku ateńskim, i łączy w sobie wszystkie właściwości, które powinien mieć zegarek do nurkowania. Przeprojektowany „Nautical Dive Watch” przekształcił się w bardzo niezawodne narzędzie do nurkowania, a także jest wysokiej jakości sportowym zegarkiem, który można nosić w dowolnym momencie. Wszystkie szczegóły mogą przywołać morski świat szwajcarskich mistrzów zegarmistrzostwa Lolock. W koncepcji artystycznej jest sprzedawany wyłącznie w specjalistycznym sklepie Tianmu, ograniczonym do 99 sztuk.
   Ateńska Szwajcaria przyczyniła się do podboju oceanu, opracowując legendarny morski zegar astronomiczny marki. Teraz mistrz zegarmistrzowski rozszerzył technologię zegarmistrzowską na głębiny morza. Ekskluzywny model „Morskiego zegarka do nurkowania” w sklepie Tianmu z dumą wyświetla znak ateńskiej kotwicy o godzinie 2 na powierzchni; tarcza jest wyposażona w niebieski i Do wyboru jest czerń z falistym motywem, a gumowe rowki chronografu do nurkowania są również wygrawerowane z tym samym wykończeniem. Solidna obudowa jest wygrawerowana na statku, a na peryferiach wygrawerowane są słowa „Conquer the ocean”, symbolizujące koneserów noszących „Nautical Diving Watch” z ambicją podboju oceanu. Do paska dodano również pomarańczowe paski. Nowa bielona obudowa z ciasnymi i gładkimi liniami występów jest dostosowana do poszukiwaczy przygód, którzy lubią być odważni i trudni.
   Pod względem wydajności Nautical Dive Watch jest wyposażony w automatyczny mechanizm UN-26 z rezerwą mocy 42 godziny. Oprócz funkcji pomiaru czasu istnieje również okno kalendarza o godzinie 6 i wyświetlacz rezerwy mocy o godzinie 12. Zegarek wykorzystuje kopertę ze stali nierdzewnej z bransoletą z gumy lub stali nierdzewnej. Dzięki zakręcanej koronie i tylnej części obudowy jest wodoodporny do 300 metrów; jednokierunkowa ramka chronografu do nurkowania wstecznego, aby zapobiec przypadkowej regulacji czasu nurkowania; „Nawigacja Dive Watch” została przeprojektowana we wszystkich aspektach, aby ułatwić użytkownikowi Przeczytaj dokładny wyświetlacz. Przy średnicy 44 mm ponadwymiarowe znaczniki godzin i wskazówki są wyświetlane z pomarańczowymi liniami, które są wyraźne i łatwe do odczytania. Przy godzinie 6 znajduje się duża wskazówka sekundowa, która może sygnalizować działanie zegarka nawet w ciemności i na głębokim morzu, dając ludziom to, co najlepsze. Poczucie bezpieczeństwa. Gumowa wypukłość w kształcie pazura na koronie ułatwia chwytanie korony. Jest to zarówno niezawodny sprzęt do nurkowania, jak i drobiazgowy zegarek sportowy na każdą okazję.

Nowy Ruch Nowy Wygląd Nomos Glashütte Autobahn Neomatik 41

2018 Niemiecki zegarmistrz NOMOS Glashütte zaprosił niemieckiego projektanta Wernera Aisslingera do zaprojektowania współpracy, wprowadzając wyrafinowany zegarek z funkcją daty do serii Neomatik Calibre – prosty wygląd, ostre zakręty, nowatorski wyświetlacz, idealnie zakrzywione Zegarek Autobahn Neomatik 41. Łącząc różne elementy kreatywne, Autobahn wprowadził trzy wersje koloru srebrno-niebieskiego, niebiesko-białego i srebrno-szarego. Werner Aisslinger jest obecnie jednym z najbardziej znanych projektantów architektury i mebli. Jego dzieła sztuki są często wystawiane na całym świecie. Teraz jest na nadgarstku w formie zegarka, a pierwszy zegarek nazywa się Autobahn.

Zegarek Autobahn Neomatik 41 odziedziczył zwykły prosty wygląd marki. Idealna tarcza i obudowa odzwierciedlają głęboką niemiecką technologię i technologię zegarmistrzowską firmy Glashütte. Trzy okna daty o szóstej są hojne i niepodważalne. Odważne łuki, niezwykłe głębokości, pokazujące czas na wielu poziomach, płyta czołowa Autobahn wprowadza nowe wymiary. Duża, świecąca powłoka na płycie czołowej sprawia, że ​​zegarek emituje w nocy niebieskie, zimne światło. Zegarek Autobahn jest wodoodporny do 100 metrów. Patrząc z boku, krzywa płyty czołowej i szafirowego szkła kryształowego są wyraźnie widoczne.

Zegarek jest wyposażony w najnowszy mechanizm NOMOS Glashütte: DUW 6101. Nowy mechanizm daty pozwala szybko i łatwo ustawić oba kierunki. Ten duży ruch ma tylko 3,6 mm wysokości – innymi słowy, smukłość jest niesamowita. Wszystkie ruchy NOMOS Calibre są wyposażone w pierścień daty, a DUW 6101 jest szczególnie duży. DUW 6101 to pierwszy kaliber Neomatik z funkcją daty, a dzięki swojej strukturze zachowuje wyjątkowo wąski profil. Wyświetlanie daty może być bardziej widoczne i szczególnie czytelne w projekcie. Doskonała mechanika od Glashütte: pierwszy neomatik Calibre z funkcją daty wyznacza nowy standard. Nowa data NOMOS jest nie tylko łatwa do zidentyfikowania; z dokładnego punktu widzenia jest także trzykrotnie większa niż standardowe okno dat.

Autobahn Neomatik 41

Materiał ze stali nierdzewnej / ruch samozwijający DUW 6101 / godziny, minuty, małe sekundy, wyświetlacz daty / szafirowy kryształ, przezroczysta dolna pokrywa / wodoodporny 100 metrów / średnica stołu 41mm

Wprowadzenie Do Chronografu Panerai Ferrari 45 Mm

Panerai Ferrari 45mm chronograf
Pasja, nieskrępowanie i estetyka Włochów zrodziły super sportowy samochód, taki jak Ferrari, a jednocześnie narodził się najwyższej jakości spersonalizowany zegarek, taki jak Panerai. Dlatego silny sojusz między wieśniakami jest sprawą oczywistą. Współpraca Panerai i Ferrari to udany przypadek „małżeństwa” między samochodami i zegarkami. Pozycja Ferrari na polu samochodów sportowych i pojawienie się Panerai w branży zegarmistrzowskiej tworzą doskonały styl. Ostatnią współpracą między nimi był chronograf oparty na samochodzie sportowym Ferrari California.
Duży rozmiar 45 mm w pełni ucieleśnia geny sportu i osobowości. Czarna obudowa ze stali nierdzewnej PVD jest wyposażona w czerwoną tarczę chronografu i znaczniki godzin, a tradycyjną małą pozycję z drugiej ręki zastępuje ręcznie rysowany wzór samochodu sportowego Ferrari. Te szczegóły doskonale wyjaśniają istotę samochodu sportowego Ferrari.

Prosty I Stylowy Panerai Luminor Due 38 Mm 3-dniowy Automatyczny Zegarek Z Rezerwą Mocy Ze Stali Nierdzewnej Prawdziwy Strzał

Międzynarodowy Salon Wysokiego Szczebla w Genewie 2018 (SIHH) już się rozpoczął. Podczas trzydniowej wystawy zegarków po raz kolejny doświadczyliśmy doskonałych i doskonałych umiejętności zegarmistrzowskich ze Szwajcarii. Święto otworzyło w tym roku nowy rozdział w świecie zegarmistrzostwa. Jako zegarmistrzowie włoskiego pochodzenia marka w tym wydaniu SIHH ponownie przedstawia nam najnowsze zegarki i prezentuje nowy automatyczny zegarek Luminor Due 3 Days, wyposażony w kopertę ze stali nierdzewnej lub czerwonego złota, z wyjątkiem średnicy 42 Oprócz stylu milimetrowego po raz pierwszy wprowadzono nowy projekt 38 ​​mm. Tarcze i paski wszystkich nowych zegarków są fabrycznie nowe, z różnorodnymi rozmiarami i funkcjami, dzięki czemu plastyczność zegarka jest w pełni. Rzućmy okiem na przykład stalowego zegarka z zielonym paskiem:

Obejrzyj model: PAM00755

   Ten zegarek ma średnicę koperty 38 mm, najmniejszy rozmiar w historii i grubość tylko 11,20 mm. Więcej entuzjastów oglądania z cieńszymi nadgarstkami. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 316L, jako bardzo odpornego stopu stali, dzięki czemu zegarek jest bardziej wytrzymały. Korona jest chroniona przez klasyczną ochronę mostu opatentowaną przez Panerai w 1956 roku, która nie tylko pokazuje klasyczny urok marki, ale także poprawia bezpieczeństwo. Obudowa i ramka są wypolerowane, aby uzyskać gładkie i delikatne linie.

   Satynowa tarcza z czarnego węgla ma klasyczne wzory Panerai, takie jak duże nocne markery godzin i cyfrowe markery godzin.

   Małe pokrętło sekundowe o godzinie 9 i wyświetlacz daty o godzinie trzeciej dodają dwie przydatne funkcje do zegarka.

   Jest wyposażony w mechanizm samozwijający się Panerai OP XXXIV i jest wyposażony w trzydniową rezerwę mocy. Dwukierunkowa oscylująca waga nadal skutecznie nawija zegarek. Koło wyważające wibruje 28 800 razy (4 Hz) na godzinę. Ma średnicę 12 cali i grubość 4,2 mm. 171 części.

   Pasek wykonany jest z miętowej zieleni, a klamra wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 316L, która jest wygrawerowana z angielskim logo Panerai.

   Powyżej znajdują się najnowsze informacje na temat Międzynarodowej Haute Horlogerie SIHH w Genewie w 2018 r. Przedstawione przez profesjonalistów z branży obserwacyjnej, a następnie przedstawimy coraz bardziej intuicyjne raporty z wystaw, więc bądź na bieżąco.
   Aby uzyskać więcej informacji, kliknij funkcję oglądania telewizji w Genewie oglądać transmisję na żywo:

Brzęczyk Memovox, Model

Budzik Memovox jest wyposażony w podwójną koronkę, z trójkątną skalą czasu i ruchomym dyskiem do wyświetlania godziny alarmu, model ten ma zostać włączony do historii zegarmistrzostwa od momentu jego wprowadzenia w 1950 r. Ten bardzo charakterystyczny zegarek pochodzi z ogromnej rodziny zegarków mechanicznych z alarmami Jaeger-LeCoultre. W tym roku przypada 60. rocznica jego samonakręcającego się ruchu, a Memovox będzie nadal pisać nowy rozdział.

Początek długiej historii
   „Alarmowy zegarek Memovox ma funkcję przypominania, powiadamiania i budzenia się”. W 1950 r. Reklama pokazała zalety nowego budzika Jaeger-LeCoultre. W latach ożywienia gospodarczego po II wojnie światowej budzik Memovox – dźwięk pamięci – narodził się w historycznym momencie, a jego filozofia projektowania polega na pomaganiu biznesmenom w terminowych spotkaniach dzięki funkcji alarmu.
   Mechaniczna konstrukcja tego ręcznie nakręcanego zegarka mechanicznego jest niezwykle prosta i klasyczna, z dodatkową koroną do sterowania funkcją alarmu. W 1953 r. Ten zegarek został wybrany jako oficjalny prezent przez szwajcarski stan Vaud, gdzie znajduje się fabryka zegarków Jaeger-LeCoultre, i został przekazany Charliemu Chaplinowi.
   W 1956 r. Jaeger-LeCoultre wprowadził na rynek pierwszy samozwijający się zegarek z funkcją alarmu, który dodatkowo wzmocnił rodzinną ofertę zegarków alarmowych Memovox. Od tego czasu stał się źródłem inspiracji dla wielu modeli, a teraz przeszedł wspaniałą podróż trwającą 60 lat.

Niesamowita kreatywność
   W 1958 r., W 125. rocznicę powstania fabryki zegarków, Jaeger-LeCoultre wprowadził na rynek dwa nowe arcydzieła. Memovox Worldtime pozwala zobaczyć czas we wszystkich różnych strefach czasowych na całym świecie. Memovox Parking może obliczyć czas parkowania i ostrzec Cię przed upływem tego czasu. Nie potrzebuję twojej stałej uwagi …
   Oprócz tych wyjątkowych modeli, w 2000 roku wprowadzono budzik Master Grande Memovox Calibre 909-440 / 2 z wyświetlaczem fazy księżyca i funkcją wiecznego kalendarza. Używa pływającego gongu, aby zastąpić tradycyjny budzik Memovox. Dolna pokrywa przyjmuje dźwięk rezonansowy.

Lojalny towarzysz Odkrywcy
   W 1959 r. Jaeger-LeCoultre wprowadził na rynek zegarek alarmowy Deep Sea Memovox, który jest wyposażony w automatyczny mechanizm nawijania 815, stając się pierwszym zegarkiem nurkowym z alarmem.
   Kilka lat później wprowadzono na rynek Memovox Polaris z kaliberem Jaeger-LeCoultre 825. Po Noisy Watch Deep Sea, ta koncepcja projektowania zegarków Polaris narodziła się w 1962 roku. W tym czasie na całym świecie aktywnie uruchomiono różne przygody, a pasja do eksploracji wszechświata, głębin morskich i regionów polarnych była fascynująca. Ponieważ obudowa ma trójwarstwową konstrukcję dolnej pokrywy, dzwonek jest bardzo głośny, co może przypominać nurkom pod wodą. Od tego czasu seria Memovox Polaris korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych fabryki zegarków, stale wprowadzając innowacje i rozwój.

Zegarek uwielbiany przez kolekcjonerów
   Od samego początku zegarki alarmowe Memovox są faworyzowane przez zwolenników marki Jaeger-LeCoultre i entuzjastów zegarków o silnej osobowości. W każdym wieku funkcja alarmu, podwójna korona i wysoce rozpoznawalny design przyciągnęły uwagę ekspertów. Połączenie niebieskiego, czerwonego, czarnego, dwukolorowego … kolor tarczy cudownie nadaje mu nieporównywalną witalność.
   Praktyczne znaczenie funkcji alarmu może zniknąć, ale zegarek nigdy nie stracił uroku. Czy w erze cyfrowej nie jest to luksusowe przebudzenie czy przypomnienie o randce mechanicznym dzwonkiem z zegarka?
   Od 1950 r. Do chwili obecnej niewiele ruchów zegarków może uzyskać długoterminową żywotność przy zachowaniu niezawodności i ciągłych innowacji jak zawsze. W 2016 r. 60. rocznica zegarka alarmowego Memovox nadal grała w tę epokę.

Breitling Wychodzi Z Wystawy Zegarków I Biżuterii W Bazylei 2020

Breitling nie weźmie udziału w Baselworld 2020. Podczas tegorocznej wystawy marka wypuściła koncepcję ekskluzywnego szczytu, a decyzja o wycofaniu się z wystawy została bez wątpienia ujawniona. Prezes Breitling, Georges Kern, wyraził poparcie dla zmian wprowadzonych przez nowy zespół zarządzający Baselworld, ale to nie przekonało marki do pozostania.

   W 2020 r. Czas trzymania Baselworld został przesunięty o miesiąc i przesunięty z 30 kwietnia na 5 maja, co jest ważnym powodem decyzji Breitling o wycofaniu się. Marka dostosuje działalność produkcyjną na podstawie informacji zwrotnych od partnerów handlowych i mediów. George Cohen zasugerował, że majowa wystawa była za późna i było za późno na podjęcie decyzji.

   George Cohen powiedział: „Przeniesienie Baselworld do końca kwietnia jest decydującym czynnikiem, którego nie można skoordynować z naszym harmonogramem. Już uruchomiona platforma szczytu daje nam większą elastyczność w informowaniu grup docelowych o nowych markach i nowych produktach. Kontynuuj koncentrowanie się na tej platformie, ponieważ pozwala nam ona osobiście reagować na klientów, przedstawicieli mediów, partnerów handlowych i kolekcjonerów. Z tego powodu nie będziemy uczestniczyć w Baselworld Watch & Jewellery Show 2020 ”.

   Breitling nie zamknął całkowicie drzwi do przyszłych zysków, ale wydaje się mało prawdopodobne, aby marka skoncentrowała swoje inwestycje na dużych stoiskach podczas tradycyjnych wystaw.

   George Cohen podsumował: „Później zdecydujemy, czy wrócić do Baselworld od 2021 roku, w zależności od czasu wystawy i możliwości zorganizowania szczytu Breitling. Chcielibyśmy podkreślić, że zarząd Baselworld w MichelLoris- Pod kierunkiem Melikoffa, szeroko zakrojone innowacje opracowane i wdrożone w tak krótkim czasie wywarły pozytywny wpływ i położyły podwaliny pod nowy świat w Baselworld. ”(Photo / Text Watch House Xu Chaoyang)

2014 Sihh Preview-geneva Panerai 3-dniowy Rezerwowy Rezerwowy Zegarek Dla Leworęcznych

Naprawdę ponadczasowy zegarek, którego design może odzwierciedlać wyjątkową osobowość marki i długą historię, a także stać się klasyczną ikoną marki w momencie jej narodzin. Ostateczny przykład, Luminor 1950 3 dni – 47 mm 3-dniowy zegarek z rezerwą mocy, jego proste linie doskonale odzwierciedlają retro urok zegarków Panerai Panerai, sprawiając, że zwykli miłośnicy go uwielbiają. Panerai wprowadził nowy styl dla Luminor 1950 3 dni 3 dni rezerwy mocy dla leworęcznych zegarków, pokazując kolejną historyczną cechę marki: lewostronny układ sterowania, kręta korona i osłona mostka znajdują się o godzinie 9 po lewej stronie obudowy.

Zegarki dla leworęcznych odegrały ważną rolę w historii Panerai. Włoscy komandosi marynarki wojennej często muszą nosić jednocześnie na nadgarstku kilka instrumentów, a oprócz zegarka wskazującego zsynchronizowany czas ataku i obliczającego czas zanurzenia statku, muszą także nosić kompas i ogranicznik głębokości. Dla wygody niektórzy członkowie zespołu będą nosić zegarek na prawym nadgarstku, dlatego Panerai opracował zegarek z koroną po lewej stronie, aby łatwo się zwijali. Niektóre zegarki tej marki nadal zachowują tę rzadką funkcję.

Obudowa leworęcznego zegarka Luminor 1950 dla leworęcznych 3 dni z rezerwą mocy jest wykonana ze stali nierdzewnej, a szczegóły różnią się od tych w klasycznej obudowie Luminor 1950: zewnętrzny obwód koperty jest spiczasty, a kształt poduszki jest zbliżony. Ten szczegół nowej obudowy pochodzi bezpośrednio z niektórych zegarków Radiomir w kształcie poduszek Panerai wprowadzonych w 1936 r. I stopniowo przekształcił się w duży zegarek Luminor z ochroną mostu. Klasyczny projekt zegarków z tego okresu opracował ważną transformację marki w tym czasie.

Kolejną cechą nowego zegarka jest minimalistyczna czarna tarcza. Tarcza jest ozdobiona dużymi cyframi, z wygrawerowanym napisem „Luminor Panerai” i przyjmuje strukturę tarczy „kanapkową”. Pomiędzy dwiema nakładającymi się warstwami tarczy dodano powłokę świetlną Super-LumiNova®, aby nadać tarczy wyraźny efekt świetlny. Popraw czytelność. Tarcza celowo zastąpiła szafirowe szkło kryształowe Plexiglas® Plexiglas, który ma charakter podobny do szkła kryształowego polimetakrylanowego stosowanego w poprzednich zegarkach i ma wygląd retro.
Luminor 1950 Leworęczny 3 dni jest wyposażony w ręcznie nakręcany mechanizm P.3000 i trzydniową rezerwę mocy, w całości opracowaną i wyprodukowaną przez Panerai w fabryce zegarków Neuchâtel. Ma średnicę 16 centymetrów i wyjątkową konstrukcję, ma typową konstrukcję mostkową i jest wyposażony w dwie lufy, aby zapewnić 3 dni rezerwy mocy i średnicę koła wyważającego 13,2 mm. Ruch P.3000 jest również wyposażony w funkcję szybkiego dostosowania czasu. Wskazówka godzinowa bije niezależnie po jednej godzinie na podział, bez wpływu na ruch wskazówki minutowej i nie jest konieczne obracanie wskazówki minutowej, aby przesunąć wskazówkę godzinową.

Luminor 1950 Leworęczny 3 dni (PAM00557) jest wodoodporny i może osiągnąć głębokość 100 metrów (10 barów), jest wyposażony w nieprzetworzony główny skórzany pasek i matową klamrę ze stali nierdzewnej. Obejrzyj funkcje. Każdy zegarek jest wyposażony w gumowy pasek i zapasowy pleksiglas Plexiglas®.

Girard Perregaux Traveler Ww.Tc Titanium Dlc Debiut

Nowy zegarek Girard Perregaux TravelerWW.TCTitaniumDLC wyróżnia się solidną teksturą i złożonymi funkcjami. Ten zegarek jest oparty na mocnej czerni jako głównym kolorze, wyposażony w samozwijający się mechanizm mechaniczny i ma funkcje chronografu i czasu na świecie.

TravellerWW.TCTitaniumDLC łączy wysoką wydajność z niskim wyglądem i jednym korpusem, co jest dobrym towarzyszem dla podróżników. Jego funkcja czasu na świecie ułatwia noszenie czasu w dowolnym miejscu na świecie. Jego funkcja chronografu w połączeniu z ogólnym czarnym odcieniem i gumowym paskiem pokrytym krokodylem podkreślają jego sportowe i technologiczne cechy.

Trójwymiarowa tekstura wyryta na czarnej tarczy symbolizuje długość i szerokość geograficzną ziemi, a godzina, minuta i skala są traktowane powłoką fluorescencyjną, która nie wykazuje problemu w ciemnym otoczeniu. Czerwona sekundowa ręka chronografu uderza. Pozycja na godzinie 6 i godzina na godzinie 9 są wyposażone w dwa niezależne zegary, które mogą wyświetlać łączny czas 12 godzin i 30 minut.

Ten zegarek jest łatwy do odczytania i używania. Ramka na stałej ramce na krawędzi tarczy jest wydrukowana z 24 strefami czasowymi reprezentującymi nazwy miast. 24 strefy czasowe na całym świecie są na pierwszy rzut oka. 24-godzinna ramka dzień / noc. Co 24 godziny. Odwróć się; 24-godzinny pierścień dzień / noc jest podzielony na jasne i czarne połówki, ta pierwsza ma słońce, a druga sierp księżyca, co pokazuje różnicę między dniem a nocą.

Obudowa tytanowa ma średnicę 44 mm i składa się z 30 elementów, jej tekstura jest mocna i lekka, a jej powierzchnia jest pokryta diamentową powierzchnią węglową, aby uzyskać głęboką i jednolitą czerń. Śruba mocuje szkiełko szafirowe jako dolną pokrywę, która może zobaczyć ruch tego ruchu. Zegarek jest wyposażony w samozwijający się mechanizm GP03300 firmy Girard-Perregaux, który składa się z 476 części, częstotliwości 28 800 drgań na godzinę (4 Hz), rezerwy mocy około 46 godzin oraz godzin, minut i małych sekund. Funkcje wybierania, kalendarza, timera oraz uniwersalne wskaźniki czasu i dnia i nocy.

Nowy Zegarek Z Podwójną Strefą Czasową Parmigiani, Czy Chcesz Go Wybrać?

Zegarek Parmigiani Toric Hémisphères Rétrograde jest specjalnie zaprojektowany dla osób, które często podróżują do iz dwóch miejsc. Zegarek ten wygrał „TRAVELTIME” Grand Traxd’Horlogerie de Genève (2017) Pierwsza nagroda w kategorii zegarków podróżniczych pokazuje jej głęboką siłę. Na Międzynarodowych Targach Haute Horlogerie w Genewie tuż po zakończeniu tego roku zaprezentowano nowy Toric Hémisphères Rétrograde Parmigiani. Szara tarcza i ręcznie zdobiona grawerowana maszynowo wersja pokazują wyrafinowane kunszt i elegancję marki. Następnie cieszmy się nowym zegarem Parmigiani z podwójną strefą czasową serii TORIC. (Obejrzyj model: PFC493-1000200-HA1242)

Ze starych zegarków

  Model ten został zainspirowany przywróceniem przez Parmigiani starych zegarków i dodał funkcje dwóch miejsc do zegarka. Naprawiony w tym czasie stary zegarek był kieszonkowym zegarkiem, wyposażonym w dwa ruchy, z których każdy odpowiadał za strefę czasową. Michel Parmigiani wpadł na pomysł, aby kontrolować dwie strefy czasowe tym samym ruchem, więc w 2010 roku wprowadzono Tondę Hémisphère. Nowy model wprowadzony na rynek w tym roku przez Parmigiani ma elegancki i wykwintny temperament, co świadczy o długotrwałym pięknie.

Zobacz prawdziwy strzał

 
  Koperta z różowego złota 18K ma średnicę 42,8 mm i jest polerowana z boku za pomocą unikalnej radełkowanej ramki. Radełkowana ramka inspirowana jest strukturą kolumny doryckiej i jest bardzo kultowa i rozpoznawalna w serii TORIC.

  Występy mają pewien stopień krzywizny, która lepiej pasuje do nadgarstka podczas noszenia, poprawiając komfort noszenia.

  Korona na godzinie 2 i 4 z wygrawerowanym logo marki. Koronę na godzinie 2 można ustawić osobno dla drugiej strefy czasowej z dokładnością do kilku minut. Główna korona o godzinie 4 służy do nakręcania ruchu i ustawiania czasu dla dwóch sparowanych stref czasowych, a także do ustawiania daty.

  Ciemnoszara koperta jest ozdobiona ręcznie grawerowanymi wzorami. Proces ten jest zakończony ręcznie. Tarcza jest grawerowana powtarzalnymi dekoracyjnymi wzorami i ma taki sam efekt jak podobny do skali układ na szyszce. Pozycja godziny 12 jest wyświetlaniem drugiej strefy czasowej i jest powiązana z oknem wyświetlania dnia i nocy obok niej.

  O godzinie 6.00 znajduje się główna strefa czasowa wskaźnik dnia i nocy. Dwie różne strefy czasowe są wyposażone w okna wyświetlacza dziennego i nocnego, aby szybko odczytać czas lokalny w różnych strefach czasowych. Dolna krawędź tarczy jest również wyposażona w półkolisty wyświetlacz daty wstecznej. Gdy wskazówka godzinowa wskazująca datę dobiegnie końca, powróci. Możesz poczuć skok i upływ czasu między nadgarstkami.

  Zegarek jest połączony z brązowym skórzanym paskiem, ozdobionym naturalnymi pęknięciami, który jest dość elegancki i dżentelmen, ze składaną klamrą z 18-karatowego różowego złota.

  Ruch jest wyposażony w ruch PF317, wyposażony w dwie lufy połączone szeregowo, które mogą zapewnić rezerwę mocy wynoszącą 50 godzin po całkowitym uzwojeniu. Mechanizm ozdobiono „Genewskimi falami” i fazowanymi mostkami, co można docenić, odwracając obudowę. Rzeźbiony wirnik z różowego złota 18K jest również wyjątkowy.

Podsumowanie: Ten zegarek z podwójną strefą czasową wprowadzony w tym roku przez Parmigiani jest zgodny z rygorystycznym podejściem zegarmistrzowskim, w połączeniu z jego wartością nominalną i siłą, i zyskał wiele uwagi, gdy został wprowadzony w tym roku. Jeśli jesteś zainteresowany kuzynami, możesz nadal śledzić jego rozwój. Cena referencyjna: 32 000 CHF, co odpowiada około 218000 juanów (Wu Fengqi, miejsce oglądania zdjęć / tekstu)

Flagowy Sklep Montblanc Shanghai Citic Pacific Ponownie Otwarty

Pod koniec ubiegłego miesiąca Montblanc, międzynarodowa marka butikowa, ponownie otworzyła swój flagowy sklep w Szanghaju i ponownie wypłynęła z nowym wzornictwem. W ceremonii otwarcia udział wzięli przewodniczący i prezydent Montblanc Asia Pacific, James T. Siano, ambasador marki Montblanc Nicolas Cage oraz znana na całym świecie gwiazda filmowa Gong Li, chińscy znani aktorzy Feng Shaofeng, Huang Yi, złoty medalista nurkowania olimpijskiego Guo Jingjing i inni goście. Po silnym otwarciu pierwszego na świecie sklepu koncepcyjnego w wiosce Sanlitun w Pekinie na początku roku flagowy sklep Montblanc „Pearl of the Orient” Shanghai CITIC Pacific został znakomicie zmodernizowany, dodając kolejną atrakcję do imponującej wydajności tej stuletniej europejskiej marki na chińskim rynku butików.
   W 2007 roku został zaprezentowany największy na świecie flagowy sklep Montblanc, flagowy sklep CITIC Pacific w Szanghaju. Jednocześnie na rynku chińskim pojawiło się wiele klasycznych produktów i ekskluzywnych butików z limitowanej edycji. Po upływie pięciu lat skala zmodernizowanego flagowego sklepu CITIC Pacific nadal zajmuje pierwsze miejsce w krajowych butikach marki (z wyjątkiem sklepu koncepcyjnego Beijing Sanlitun). W rozległej dwuwarstwowej przestrzeni o łącznej powierzchni 610 metrów kwadratowych Montblanc przedstawia urok marki wraz z upływem czasu w klasycznej czerni i bieli. Pierwsze piętro flagowego sklepu prezentuje najnowsze kolekcje sezonu, takie jak nowa seria Montblanc Monaco Princess Grace; jest też osobna strefa dla VIP-ów, na której można oglądać zegarki Montblanc Villeret. Produkty na drugim piętrze obejmują klasyczne przybory do pisania Montblanc, wysokiej jakości wyroby skórzane, akcesoria i więcej wysokiej klasy serii zegarków, przynosząc chińskim konsumentom najcenniejszą klasyczną legendę i artystyczny smak Montblanc.

   Dwa lata temu arcydzieło „Metamorfoza” opracowane przez Montblanc’s Minerva Institute of Watchmaking Technology (Institut Minerva de Recherche en Haute Horlogerie), opracowane przez Montblanc Villeret, pojawiło się oszałamiająco na nowatorskiej miniaturze w Genewie w 2010 roku Koneserzy horologów byli zaskoczeni technologią inżynieryjną i mechanicznym pięknem „transformacji”, a znacząca koncepcja „transmutacji” również stała się popularnym tematem w branży zegarków. Flagowy sklep Montblanc CITIC Pacific nadal stosuje tę przejmującą koncepcję „transformacji”. Pisarz czasu Montblanc idzie z czasem, zmienia się elegancko i ponownie otwiera luksusową sześciokątną świątynię z białą gwiazdą, która symbolizuje doskonałość w życiu.
   Podczas wydarzenia Pan James T. Siano, Prezes i Prezydent Montblanc Asia Pacific, powiedział, że firma od dawna czeka na otwarcie flagowego sklepu CITIC Pacific: „Pierwszy na świecie sklep koncepcyjny Montblanc został pomyślnie otwarty w pekińskiej wiosce Sanlitun na początku roku, z łącznie czterema luksusowymi powierzchniami Wewnątrz uwagę przyciąga poetyckie połączenie tradycyjnego rzemiosła i nowoczesnej technologii interaktywnej, ale dla nas flagowy sklep CITIC Pacific, który był kiedyś największym sklepem flagowym w Chinach, nadal ma szczególne i niezwykłe znaczenie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi Być świadkiem przemiany jego chwały i wkroczyć w kolejny okres świetności w tym mieście z nieskończonym urokiem. ”

2012 SIHH Geneva Watch Show Kolekcja Montblanc China Preview

   W nowym flagowym sklepie CITIC Pacific po raz pierwszy w Chinach zadebiutują dwa ponadczasowe klasyczne zegarki Montblanc – chronograf ExoTourbillon z serii V58ret 1858 i zegarek Tourbillon Bi-Cylindrique tourbillon Tourbillon; jednocześnie Korpus zawiera również nowy zegarek Montblanc Nicolas Rieussec, który został szeroko przyjęty na targach SIHH Geneva High Watch 2012 w 2012 r., A także produkty z limitowanej edycji, takie jak zegarek Montblanc Star Classic dostosowany na rynek chiński. Na pierwszym piętrze flagowego sklepu odbyła się cotygodniowa wystawa specjalna, która stała się wydarzeniem branżowym, podczas którego nie można pominąć koneserów i miłośników marek w Chinach w ciągu miesiąca.