Tissot Szwajcarski Środkowy Jesienny Dzień Podwójny Festiwal Travel Essential Zegarek

Bez względu na to, czy jest to nieskończone niebo, toczące się góry, czy rozległy ocean, nieskończone cuda natury zawsze sprawiają, że każdy, kto kocha eksplorację, ma nieskończone marzenia, dlatego ludzie uwielbiają podróżować. Zegarki zawsze były uważane przez podróżników za najbardziej intymnych towarzyszy podróży. Dokładne mierzenie czasu pozwala łatwo kontrolować każdą ekscytującą i cudowną chwilę. Wahające wahadło rejestruje również historię każdego podróżnika. . Tissot, znana szwajcarska marka zegarmistrzowska, nieustannie wprowadza innowacje od czasu swoich narodzin i nieustannie tworzy „pierwszą” branżę zegarków. W 1999 r. Wprowadzono pierwszy na świecie zegarek z ekranem dotykowym Tissot T-TOUCH, który otworzył niezapomnianą stronę w historii szwajcarskich zegarków i został okrzyknięty „najmądrzejszym zegarkiem na świecie”, ponieważ Jego wyjątkowa funkcja ekranu dotykowego i przyciągający wzrok wygląd stały się niezbędnym asystentem czasowym dla wielu osób, które uwielbiają podróżować i są lojalne wobec eksploracji. Po ponad dziesięciu latach badań i rozwoju, seria T-TOUCH jest również stale aktualizowana. Nie tylko jest bardziej dokładna w pomiarze, ale także funkcja jest ciągle dzielona. Stała się bronią na nadgarstek dla ekspertów outdoorowych i kameralnym asystentem dla miłośników podróży.
 Preferowane narzędzie dla alpinistów: seria Tissot Tengzhi jest jedynym koreańskim odkrywcą na świecie, który z powodzeniem wspiął się na 14 szczytów o wysokości 8000 metrów nad Himalajami, ukończył siedem szczytów na siedmiu kontynentach i dotarł do bieguna północnego i południowego. Po serii legendarnych podróży chwaliłem T-TOUCH, „Tissot T-TOUCH dostarczył mi zbyt wiele przydatnych informacji. Ilekroć muszę zbierać dane, aby zdecydować, czy następnym krokiem jest pójść naprzód, czy poczekać i zobaczyć, zawsze chcę Przestań dotykać lustra T-TOUCH.

W rzeczywistości zegarki z ekranem dotykowym Tissot z serii T-TOUCH przyciągają wielu odkrywców alpinistów i rekordzistów świata dzięki swojej potężnej i dokładnej technologii ekranu dotykowego od momentu ich wprowadzenia w 1999 roku. Podczas wspinania się, bez względu na to, jakie ekstremalne środowisko napotykasz, może dostarczyć niezbędnych i dokładnych informacji za jednym dotknięciem: prognoza pogody, wysokość, temperatura, kierunek …
Tissot zawsze miał odwagę odkrywać i rzucać wyzwanie, i nigdy nie przestawał rozwijać zegarków z ekranem dotykowym. Profesjonalna wersja serii Tengzhi urodzona w 2009 roku jest najlepszym tego dowodem. Zwiększa średnicę koperty i przyjmuje koncepcję technologii i projektowania mody, aby wygląd był bardzo klasyczny, który można nosić przy różnych okazjach. Obudowa wykonana jest z tytanu, który jest lżejszy i bardziej uczulony niż zwykła stal nierdzewna 316L, dzięki czemu jest wygodniejszy w noszeniu. Oprócz oryginalnych funkcji serii prognozy pogody T-TOUCH, wysokościomierza, minutnika, kompasu, alarmu i termometru, pomiaru ciśnienia w terenie i ciśnienia na poziomie morza, prędkości wspinaczki, minutnika, stałego śledzenia celu, automatycznej rozmagnesowania, Tymczasem funkcja podwójnego alarmu jest wyposażona w wyświetlacz strefy czasowej drugiej strefy czasowej, podświetlenie tła i wieczny kalendarz. Funkcje te mogą zapewnić profesjonalną pomoc profesjonalistom na zewnątrz podczas pieszych wędrówek, ekstremalnych terenów i wspinaczki górskiej. Wszystkie dane można mierzyć jednym dotknięciem palca, dzięki czemu jest łatwy w użyciu. Ponadto seria Tengzhi poprawia również wodoodporną głębokość do 100 metrów, co można wykorzystać do uprawiania sportów wodnych, bardziej niezawodne i bezpieczne. Jednocześnie dla zwykłych entuzjastów outdooru seria Tengzhi wypuściła również elitarną wersję odpowiednią dla nich. Zachowuje większość praktycznych funkcji na zewnątrz, usprawniając niektóre bardzo profesjonalne funkcje (prędkość wspinaczki, minutnik, ustalone śledzenie celu), dla osób w mieście i poza nim w codziennym wypoczynku, sporcie i fitnessie lub podczas samodzielnej jazdy, zdobądź Informacje praktyczne Szczególnie warto wspomnieć, że seria Tengzhi Elite Edition ma również specjalnie zaprojektowane modele damskie z diamentami, co znacznie zwiększa modę i na pewno zyska przychylność modnych kobiet.
Patron entuzjastów nurkowania: Tissot Sublime Watches Porzucenie zgiełku miasta i zanurzenie się we wspaniałym podwodnym świecie to komfortowy sport w upalny letni dzień. Ponieważ nurkowanie jest popularne na całym świecie, ludzie nie muszą uczyć się nurkowania z wyprzedzeniem, mogą powoli nurkować w chłodnej i czystej wodzie, cieszyć się kolorowymi podwodnymi stworzeniami i cieszyć się podwodną romantyczną podróżą.
Tissot oferuje zegarki nurkowe dla entuzjastów nurkowania i pływania, którzy mogą chodzić z tobą w podwodnym świecie. Dzięki wielu opatentowanym technologiom seria Tissot Subliminal pozwala zegarkowi zachować doskonałe warunki kontroli nawet 200 metrów pod wodą. Seria Qianzhi jest zgodna z europejskimi standardami sprzętu nurkowego EN13319. Jego podwodna jasność, odporność na wstrząsy, antymagnetyczne, jędrność paska i niezawodność pomiaru czasu spełniają i przekraczają tę surową regulację. Zegarek ma dwa wskaźniki czasu, podczas nurkowania możesz mierzyć głębokość i prędkość spadania. Dotknij szafirowego kryształu na brzegu, aby aktywować funkcje odliczania, termometru, alarmu, wiecznego kalendarza, kompasu i dziennika nurkowania. Jego korona i przyciski pomiaru czasu są chronione gumą, która zapewnia podwójną ochronę, i możesz nacisnąć przyciski, aby korzystać z funkcji kompasu, podświetlenia i termometru nawet pod wodą. Przyjazne dla środowiska materiały świetlne i światła tła na tarczach wysublimowanej serii poprawiły widoczność pod wodą, dzięki czemu entuzjaści nurkowania będą bardziej przyjemni podczas nurkowania. Przejrzyj każdy szczegół ostatniego nurkowania. Ponadto seria Potential jest również specjalnie wyposażona w pomarańczowy pasek. Pomarańczowy kolor to najbardziej przerażający kolor dla rekinów. Wybór koloru pomarańczowego może lepiej chronić bezpieczeństwo nurków. Dlatego podprogową serię można nazwać najlepszym sprzętem dla entuzjastów nurkowania, pomagając w naturalny sposób dotykać ekranu i pływać.

Time Elves of Conqueror of the Seas: Tissot Aviation Intelligence Series Gdy będziesz mieć zegarek z serii Tissot Aviation Intelligence, jazda na wietrze i falach na morzu stanie się łatwa. Od początku lata sternicy żeglujący żeglowali i cieszyli się urokiem morza. Koncepcja żeglarska jest duszą projektową serii Tissot Airsmart, która zapewnia niezawodne i praktyczne funkcje zegarka, a także uwzględnia elementy morskie w swoim projekcie. Znakomity design i doskonałe funkcje sprawiają, że jest to niezbędny element do prognozowania pogody sztormowej. Posiada szereg funkcji ekranu dotykowego, w tym prognozę pogody, kalkulator pływów i odliczanie regat, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem dla zdobywców morza. Mało tego, jego konstrukcja jest bardziej wypełniona oceaniczną atmosferą. Tło ekranu LCD jest błękitne, a końce wskaźnika mają czerwono-białe wzory, przypominające starą flagę morską. Ramka jest zakrzywiona, przypomina pierścień do pływania, a przycisk pomiaru czasu przypomina molo cumownicze na molo, przypominając radość z żeglowania. Świeża i modna kolorystyka oraz inteligentny projekt detali sprawiają, że na lądzie lub morzu wygląda intelektualnie i wyróżnia się, co wystarczy, aby poprowadzić modny trend. Gdy marynarz dotyka oryginalnego lustra ekranu dotykowego zegarka, może łatwo określić swój kierunek i szybko aktywować różne funkcje. Wśród nich funkcja prognozy pogody może sprawdzić zmiany ciśnienia barometrycznego w ciągu pierwszych sześciu godzin za pomocą histogramu i przewidzieć trendy pogodowe w ciągu najbliższych 5-8 godzin. Kalkulator pływów jest pomocnym narzędziem nawigacyjnym. Użytkownik może w dowolnym momencie wyświetlić i przewidzieć czas następnego przypływu i odpływu oraz aktualną amplitudę przypływu, aby pomóc mu poradzić sobie ze zmianami przypływu. Specjalnie zaprojektowana funkcja odliczania łodzi żaglowych może odliczać żeglarzy przed wyścigiem, pomagając im uzyskać maksymalną prędkość początkową i wyprzedzać konkurencję. Ponadto zegarek ma również prędkościomierz, kompas, podwójny alarm, podwójny wskaźnik strefy czasowej, wieczny kalendarz i funkcję podświetlenia, co wystarcza, aby sprostać wyzwaniom nawigacyjnym.

Idealny towarzysz dla entuzjastów kolarstwa – konkurencyjne zegarki Tissot Riding to zdrowy, naturalny i przyjazny dla środowiska sposób uprawiania sportów. Coraz więcej podróżnych decyduje się nosić plecaki, jeździć na rowerach, cieszyć się pędzeniem kół w słońcu i cieszyć się niesamowitą scenerią po drodze. Przejedź wyboistymi drogami, przekraczaj ciemne tunele, doświadczaj wyzwań pośród ciągłych trudności, doświadczaj zwyczajów w odległych miejscach i doświadczaj sukcesów na końcu podróży. Zegarki, jako lojalni towarzysze miłośników jazdy na rowerze, odgrywają również niezbędną i ważną rolę. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą kolarstwa, czy profesjonalnym sportowcem wyścigowym, seria Tissot Smart jest ich doskonałym asystentem. Nadaje się do użytku w wielu dyscyplinach sportowych, zwłaszcza w niektórych grach ze stałą liczbą okrążeń, które wymagają pomiaru czasu. Zegarek ma potężną funkcję pomiaru czasu, a funkcja czasu okrążenia (LAP) w pozycji na drugiej godzinie może mierzyć czas spędzony przez gracza na każdym okrążeniu. Dane te zostaną zapisane. Pod koniec zawodów lub treningu możesz zobaczyć całkowity czas, średni czas okrążenia, najszybszy i najwolniejszy czas okrążenia w grze oraz zapewnić zawodnikom analizę danych, która jest ich dobrym pomocnikiem. Funkcji SPLIT na czwartej pozycji można użyć do pomiaru czasu gry wielu graczy (do 99) w tej samej grze, a wyniki każdego gracza można sprawdzić po grze. Te dwie cechy są szczególnie przydatne podczas zawodów kolarskich na torze i są dobrym pomocnikiem dla sportowców.

 Ponadto zegarek jest wyposażony w kalkulator pływów i funkcję kompasu, dzięki czemu możesz cieszyć się emocjami podczas surfowania lub nurkowania w morzu. Jest na nadgarstku i możesz kontrolować czas za pomocą jednego przycisku.