Przygotuj 2016 Zegarki Nowych Osób Już Wkrótce

Targi zegarków w Bazylei 2016 na chwilę się zakończyły. Na pokazie każda marka wypuściła własne nowe zegarki, od bardzo wyrafinowanych zegarków po proste zegarki w przystępnych cenach. Myślę, że większość z nich Po połowie roku zegarki będą stopniowo przybywać do Chin. Teraz House of Watches poleca niektóre przyjazne ludziom modele zaprezentowane na kilku wystawach zegarków w Bazylei.

Mido Belem Celli 40. rocznica

Obejrzyj serię: Belem Celli Series
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: pozłacana stal nierdzewna
Materiał paska: Pas
Średnica koperty: 39 mm
Krajowa cena publiczna: około 9500
Obejrzyj szczegóły:

Obejrzyj serię: Seria Tengzhi Typ mechanizmu: Kwarc
Materiał obudowy: Antymagnetyczna obudowa tytanowa z czarną powłoką PVD
Materiał paska: guma
Średnica koperty: 45 mm
Krajowa cena publiczna: około 9 000
Szczegóły zegarka: specjalne etui solarne CBA Tissot Tengzhi z tyłu z wygrawerowanym oficjalnym logo CBA, twarde linie dla odważnych, dzięki czemu zegarek ten jest godny fanów i kolekcjonerów. Ten specjalny zegarek jest produkowany tylko w dużych ilościach i jest przeznaczony dla odważnych.

Podsumowanie: Te zegarki polecane dziś są nowymi zegarkami w 2016 roku, a ich ceny są bardzo zbliżone do ludzi. Większość z nich jest kontrolowana poniżej 10 000 juanów. Wierzę, że te zegarki pojawią się w Chinach jeden po drugim. Zainteresowani przyjaciele Możesz przejść do pobliskiego sklepu specjalistycznego, aby sprawdzić sytuację.