Prosty I Stylowy Panerai Luminor Due 38 Mm 3-dniowy Automatyczny Zegarek Z Rezerwą Mocy Ze Stali Nierdzewnej Prawdziwy Strzał

Międzynarodowy Salon Wysokiego Szczebla w Genewie 2018 (SIHH) już się rozpoczął. Podczas trzydniowej wystawy zegarków po raz kolejny doświadczyliśmy doskonałych i doskonałych umiejętności zegarmistrzowskich ze Szwajcarii. Święto otworzyło w tym roku nowy rozdział w świecie zegarmistrzostwa. Jako zegarmistrzowie włoskiego pochodzenia marka w tym wydaniu SIHH ponownie przedstawia nam najnowsze zegarki i prezentuje nowy automatyczny zegarek Luminor Due 3 Days, wyposażony w kopertę ze stali nierdzewnej lub czerwonego złota, z wyjątkiem średnicy 42 Oprócz stylu milimetrowego po raz pierwszy wprowadzono nowy projekt 38 ​​mm. Tarcze i paski wszystkich nowych zegarków są fabrycznie nowe, z różnorodnymi rozmiarami i funkcjami, dzięki czemu plastyczność zegarka jest w pełni. Rzućmy okiem na przykład stalowego zegarka z zielonym paskiem:

Obejrzyj model: PAM00755

   Ten zegarek ma średnicę koperty 38 mm, najmniejszy rozmiar w historii i grubość tylko 11,20 mm. Więcej entuzjastów oglądania z cieńszymi nadgarstkami. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 316L, jako bardzo odpornego stopu stali, dzięki czemu zegarek jest bardziej wytrzymały. Korona jest chroniona przez klasyczną ochronę mostu opatentowaną przez Panerai w 1956 roku, która nie tylko pokazuje klasyczny urok marki, ale także poprawia bezpieczeństwo. Obudowa i ramka są wypolerowane, aby uzyskać gładkie i delikatne linie.

   Satynowa tarcza z czarnego węgla ma klasyczne wzory Panerai, takie jak duże nocne markery godzin i cyfrowe markery godzin.

   Małe pokrętło sekundowe o godzinie 9 i wyświetlacz daty o godzinie trzeciej dodają dwie przydatne funkcje do zegarka.

   Jest wyposażony w mechanizm samozwijający się Panerai OP XXXIV i jest wyposażony w trzydniową rezerwę mocy. Dwukierunkowa oscylująca waga nadal skutecznie nawija zegarek. Koło wyważające wibruje 28 800 razy (4 Hz) na godzinę. Ma średnicę 12 cali i grubość 4,2 mm. 171 części.

   Pasek wykonany jest z miętowej zieleni, a klamra wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 316L, która jest wygrawerowana z angielskim logo Panerai.

   Powyżej znajdują się najnowsze informacje na temat Międzynarodowej Haute Horlogerie SIHH w Genewie w 2018 r. Przedstawione przez profesjonalistów z branży obserwacyjnej, a następnie przedstawimy coraz bardziej intuicyjne raporty z wystaw, więc bądź na bieżąco.
   Aby uzyskać więcej informacji, kliknij funkcję oglądania telewizji w Genewie oglądać transmisję na żywo: