Nowy Zegarek Z Podwójną Strefą Czasową Parmigiani, Czy Chcesz Go Wybrać?

Zegarek Parmigiani Toric Hémisphères Rétrograde jest specjalnie zaprojektowany dla osób, które często podróżują do iz dwóch miejsc. Zegarek ten wygrał „TRAVELTIME” Grand Traxd’Horlogerie de Genève (2017) Pierwsza nagroda w kategorii zegarków podróżniczych pokazuje jej głęboką siłę. Na Międzynarodowych Targach Haute Horlogerie w Genewie tuż po zakończeniu tego roku zaprezentowano nowy Toric Hémisphères Rétrograde Parmigiani. Szara tarcza i ręcznie zdobiona grawerowana maszynowo wersja pokazują wyrafinowane kunszt i elegancję marki. Następnie cieszmy się nowym zegarem Parmigiani z podwójną strefą czasową serii TORIC. (Obejrzyj model: PFC493-1000200-HA1242)

Ze starych zegarków

  Model ten został zainspirowany przywróceniem przez Parmigiani starych zegarków i dodał funkcje dwóch miejsc do zegarka. Naprawiony w tym czasie stary zegarek był kieszonkowym zegarkiem, wyposażonym w dwa ruchy, z których każdy odpowiadał za strefę czasową. Michel Parmigiani wpadł na pomysł, aby kontrolować dwie strefy czasowe tym samym ruchem, więc w 2010 roku wprowadzono Tondę Hémisphère. Nowy model wprowadzony na rynek w tym roku przez Parmigiani ma elegancki i wykwintny temperament, co świadczy o długotrwałym pięknie.

Zobacz prawdziwy strzał

 
  Koperta z różowego złota 18K ma średnicę 42,8 mm i jest polerowana z boku za pomocą unikalnej radełkowanej ramki. Radełkowana ramka inspirowana jest strukturą kolumny doryckiej i jest bardzo kultowa i rozpoznawalna w serii TORIC.

  Występy mają pewien stopień krzywizny, która lepiej pasuje do nadgarstka podczas noszenia, poprawiając komfort noszenia.

  Korona na godzinie 2 i 4 z wygrawerowanym logo marki. Koronę na godzinie 2 można ustawić osobno dla drugiej strefy czasowej z dokładnością do kilku minut. Główna korona o godzinie 4 służy do nakręcania ruchu i ustawiania czasu dla dwóch sparowanych stref czasowych, a także do ustawiania daty.

  Ciemnoszara koperta jest ozdobiona ręcznie grawerowanymi wzorami. Proces ten jest zakończony ręcznie. Tarcza jest grawerowana powtarzalnymi dekoracyjnymi wzorami i ma taki sam efekt jak podobny do skali układ na szyszce. Pozycja godziny 12 jest wyświetlaniem drugiej strefy czasowej i jest powiązana z oknem wyświetlania dnia i nocy obok niej.

  O godzinie 6.00 znajduje się główna strefa czasowa wskaźnik dnia i nocy. Dwie różne strefy czasowe są wyposażone w okna wyświetlacza dziennego i nocnego, aby szybko odczytać czas lokalny w różnych strefach czasowych. Dolna krawędź tarczy jest również wyposażona w półkolisty wyświetlacz daty wstecznej. Gdy wskazówka godzinowa wskazująca datę dobiegnie końca, powróci. Możesz poczuć skok i upływ czasu między nadgarstkami.

  Zegarek jest połączony z brązowym skórzanym paskiem, ozdobionym naturalnymi pęknięciami, który jest dość elegancki i dżentelmen, ze składaną klamrą z 18-karatowego różowego złota.

  Ruch jest wyposażony w ruch PF317, wyposażony w dwie lufy połączone szeregowo, które mogą zapewnić rezerwę mocy wynoszącą 50 godzin po całkowitym uzwojeniu. Mechanizm ozdobiono „Genewskimi falami” i fazowanymi mostkami, co można docenić, odwracając obudowę. Rzeźbiony wirnik z różowego złota 18K jest również wyjątkowy.

Podsumowanie: Ten zegarek z podwójną strefą czasową wprowadzony w tym roku przez Parmigiani jest zgodny z rygorystycznym podejściem zegarmistrzowskim, w połączeniu z jego wartością nominalną i siłą, i zyskał wiele uwagi, gdy został wprowadzony w tym roku. Jeśli jesteś zainteresowany kuzynami, możesz nadal śledzić jego rozwój. Cena referencyjna: 32 000 CHF, co odpowiada około 218000 juanów (Wu Fengqi, miejsce oglądania zdjęć / tekstu)