Girard Perregaux Traveler Ww.Tc Titanium Dlc Debiut

Nowy zegarek Girard Perregaux TravelerWW.TCTitaniumDLC wyróżnia się solidną teksturą i złożonymi funkcjami. Ten zegarek jest oparty na mocnej czerni jako głównym kolorze, wyposażony w samozwijający się mechanizm mechaniczny i ma funkcje chronografu i czasu na świecie.

TravellerWW.TCTitaniumDLC łączy wysoką wydajność z niskim wyglądem i jednym korpusem, co jest dobrym towarzyszem dla podróżników. Jego funkcja czasu na świecie ułatwia noszenie czasu w dowolnym miejscu na świecie. Jego funkcja chronografu w połączeniu z ogólnym czarnym odcieniem i gumowym paskiem pokrytym krokodylem podkreślają jego sportowe i technologiczne cechy.

Trójwymiarowa tekstura wyryta na czarnej tarczy symbolizuje długość i szerokość geograficzną ziemi, a godzina, minuta i skala są traktowane powłoką fluorescencyjną, która nie wykazuje problemu w ciemnym otoczeniu. Czerwona sekundowa ręka chronografu uderza. Pozycja na godzinie 6 i godzina na godzinie 9 są wyposażone w dwa niezależne zegary, które mogą wyświetlać łączny czas 12 godzin i 30 minut.

Ten zegarek jest łatwy do odczytania i używania. Ramka na stałej ramce na krawędzi tarczy jest wydrukowana z 24 strefami czasowymi reprezentującymi nazwy miast. 24 strefy czasowe na całym świecie są na pierwszy rzut oka. 24-godzinna ramka dzień / noc. Co 24 godziny. Odwróć się; 24-godzinny pierścień dzień / noc jest podzielony na jasne i czarne połówki, ta pierwsza ma słońce, a druga sierp księżyca, co pokazuje różnicę między dniem a nocą.

Obudowa tytanowa ma średnicę 44 mm i składa się z 30 elementów, jej tekstura jest mocna i lekka, a jej powierzchnia jest pokryta diamentową powierzchnią węglową, aby uzyskać głęboką i jednolitą czerń. Śruba mocuje szkiełko szafirowe jako dolną pokrywę, która może zobaczyć ruch tego ruchu. Zegarek jest wyposażony w samozwijający się mechanizm GP03300 firmy Girard-Perregaux, który składa się z 476 części, częstotliwości 28 800 drgań na godzinę (4 Hz), rezerwy mocy około 46 godzin oraz godzin, minut i małych sekund. Funkcje wybierania, kalendarza, timera oraz uniwersalne wskaźniki czasu i dnia i nocy.