Ekskluzywny Zegarek W Atenach Ekskluzywnie Wypuszcza Nowy „zegarek Do Nurkowania Nautycznego”

2015 wiosną i latem, podbijając trend sportów modowych, szwajcarski zegarek Ateny wprowadził na rynek nowy „morski zegarek do nurkowania”, przyciągającą wzrok jasnopomarańczową zdobioną niebieską tarczę z tym samym kolorem gumowym lub paskiem ze stali nierdzewnej, lekkim tytanem odpornym na alergie Obudowa, niebieska tarcza jak ocean, przyciągająca wzrok pomarańcza, jak letnie słońce, podkreślają morski styl, który występuje wyłącznie w szwajcarskim zegarku ateńskim, i łączy w sobie wszystkie właściwości, które powinien mieć zegarek do nurkowania. Przeprojektowany „Nautical Dive Watch” przekształcił się w bardzo niezawodne narzędzie do nurkowania, a także jest wysokiej jakości sportowym zegarkiem, który można nosić w dowolnym momencie. Wszystkie szczegóły mogą przywołać morski świat szwajcarskich mistrzów zegarmistrzostwa Lolock. W koncepcji artystycznej jest sprzedawany wyłącznie w specjalistycznym sklepie Tianmu, ograniczonym do 99 sztuk.
   Ateńska Szwajcaria przyczyniła się do podboju oceanu, opracowując legendarny morski zegar astronomiczny marki. Teraz mistrz zegarmistrzowski rozszerzył technologię zegarmistrzowską na głębiny morza. Ekskluzywny model „Morskiego zegarka do nurkowania” w sklepie Tianmu z dumą wyświetla znak ateńskiej kotwicy o godzinie 2 na powierzchni; tarcza jest wyposażona w niebieski i Do wyboru jest czerń z falistym motywem, a gumowe rowki chronografu do nurkowania są również wygrawerowane z tym samym wykończeniem. Solidna obudowa jest wygrawerowana na statku, a na peryferiach wygrawerowane są słowa „Conquer the ocean”, symbolizujące koneserów noszących „Nautical Diving Watch” z ambicją podboju oceanu. Do paska dodano również pomarańczowe paski. Nowa bielona obudowa z ciasnymi i gładkimi liniami występów jest dostosowana do poszukiwaczy przygód, którzy lubią być odważni i trudni.
   Pod względem wydajności Nautical Dive Watch jest wyposażony w automatyczny mechanizm UN-26 z rezerwą mocy 42 godziny. Oprócz funkcji pomiaru czasu istnieje również okno kalendarza o godzinie 6 i wyświetlacz rezerwy mocy o godzinie 12. Zegarek wykorzystuje kopertę ze stali nierdzewnej z bransoletą z gumy lub stali nierdzewnej. Dzięki zakręcanej koronie i tylnej części obudowy jest wodoodporny do 300 metrów; jednokierunkowa ramka chronografu do nurkowania wstecznego, aby zapobiec przypadkowej regulacji czasu nurkowania; „Nawigacja Dive Watch” została przeprojektowana we wszystkich aspektach, aby ułatwić użytkownikowi Przeczytaj dokładny wyświetlacz. Przy średnicy 44 mm ponadwymiarowe znaczniki godzin i wskazówki są wyświetlane z pomarańczowymi liniami, które są wyraźne i łatwe do odczytania. Przy godzinie 6 znajduje się duża wskazówka sekundowa, która może sygnalizować działanie zegarka nawet w ciemności i na głębokim morzu, dając ludziom to, co najlepsze. Poczucie bezpieczeństwa. Gumowa wypukłość w kształcie pazura na koronie ułatwia chwytanie korony. Jest to zarówno niezawodny sprzęt do nurkowania, jak i drobiazgowy zegarek sportowy na każdą okazję.