Długotrwała Degustacja Rolex Data 116231 Zegarek

Rolex to znana na całym świecie marka zegarmistrzowska, zarówno pod względem wyglądu, jak i jakości, wyróżniająca się na rynku zegarków. Dziś przedstawiamy Ci Diamentowy zegarek Rolex Date Collection.
 
 Ten zegarek jest popularnym modelem w rodzinie Rolex. To klasyczny zaawansowany styl. Oficjalny model: 116231.
 Wskaźnik rozpoznawania zegarka ostrygi jest bardzo wysoki zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wygląd szafirowego szkła o prostym trzypinowym wyglądzie jest wyposażony w 2,5-krotnie powiększone okno kalendarza. Trójkątne bezramkowe ramki, te niezwykłe funkcje zostały szeroko chwalone od ich wprowadzenia.
 Kształt korony na koronie owinięty jest różowym złotem 18 K. Materiał ten nie tylko gwarantuje piękno, ale także podkreśla praktyczność. Mała konstrukcja korony pokazuje doskonałość Rolex w chwytających detalach.
 
 Jest to konstrukcja z gęstym dołem. Na wystającej tylnej pokrywie znajduje się podobny do sprzętu wzór, który jest gładki i delikatny oraz bardzo wygodny w noszeniu. Ponieważ średnica zegarka nie jest szczególnie duża, łatwo nim sterować.
 Patrząc od tyłu, zapięcie zapina się na bransoletce. Stal nierdzewna i 18-karatowe różowe złoto to absolutne połączenie. Połączenie materiałów pokazuje luksusową i praktyczną kompatybilność tego zegarka.
  Zaczynając od boku bez korony, widzimy, że ten zegarek jest stosunkowo cienki i nie ciężki, więc zapewnia użytkownikowi wygodne i swobodne uczucie. Tylna pokrywa wykonana w całości ze stali jest matowa i błyszcząca, podkreślając smak.
 Unikalna ostrygowa klamra Rolex jest wyposażona w logo marki Rolex, a okazja, w której pojawia się mała korona, zawsze wywoła śmiech. Ekscytujące jest usłyszeć dźwięk „kliknięcia” podczas zapinania klamry.
 Konstrukcja zaczepu jest stosunkowo krótka. Aby dopasować elastyczność paska łańcuszkowego, zaczep bardziej przypomina część bransoletki, zintegrowany ze stalą nierdzewną na bransoletce, łatwy do noszenia i wygodny w użyciu.
 Wiele zegarków z pamiętnika to rzymskie znaczniki godzin, a ten model wykorzystuje 10 najwyższej jakości diamentów inkrustowanych na tarczy jako znaczniki godzin. Wzór tarczy i materiał w kolorze różowego złota na ramce są ze sobą mieszane, aby pozwolić temu zegarkowi Jest luksusowy. Średnica 36 mm jest duża i przyzwoita.
  Ten zegarek ma gęstą obudowę z tyłu, a mechanizm ten jest dobrze znanym automatycznym mechanizmem mechanicznym 3135 w rodzinie Rolex. Ruch jest stabilny, precyzyjny i bardzo solidny, i cieszy się dobrą opinią.
 Niestrudzone dążenie firmy Rolex do jakości jest oczywiste dla wszystkich miłośników zegarków. Dlaczego może stać się wiecznie zielony w branży zegarków? Myślę, że sekretem jest dopasowanie wiary, której pragnie: poważnie. Dobre style są często niedostępne, więc każdy musi znaleźć odpowiedni czas i czas zniżki.