Breitling Wychodzi Z Wystawy Zegarków I Biżuterii W Bazylei 2020

Breitling nie weźmie udziału w Baselworld 2020. Podczas tegorocznej wystawy marka wypuściła koncepcję ekskluzywnego szczytu, a decyzja o wycofaniu się z wystawy została bez wątpienia ujawniona. Prezes Breitling, Georges Kern, wyraził poparcie dla zmian wprowadzonych przez nowy zespół zarządzający Baselworld, ale to nie przekonało marki do pozostania.

   W 2020 r. Czas trzymania Baselworld został przesunięty o miesiąc i przesunięty z 30 kwietnia na 5 maja, co jest ważnym powodem decyzji Breitling o wycofaniu się. Marka dostosuje działalność produkcyjną na podstawie informacji zwrotnych od partnerów handlowych i mediów. George Cohen zasugerował, że majowa wystawa była za późna i było za późno na podjęcie decyzji.

   George Cohen powiedział: „Przeniesienie Baselworld do końca kwietnia jest decydującym czynnikiem, którego nie można skoordynować z naszym harmonogramem. Już uruchomiona platforma szczytu daje nam większą elastyczność w informowaniu grup docelowych o nowych markach i nowych produktach. Kontynuuj koncentrowanie się na tej platformie, ponieważ pozwala nam ona osobiście reagować na klientów, przedstawicieli mediów, partnerów handlowych i kolekcjonerów. Z tego powodu nie będziemy uczestniczyć w Baselworld Watch & Jewellery Show 2020 ”.

   Breitling nie zamknął całkowicie drzwi do przyszłych zysków, ale wydaje się mało prawdopodobne, aby marka skoncentrowała swoje inwestycje na dużych stoiskach podczas tradycyjnych wystaw.

   George Cohen podsumował: „Później zdecydujemy, czy wrócić do Baselworld od 2021 roku, w zależności od czasu wystawy i możliwości zorganizowania szczytu Breitling. Chcielibyśmy podkreślić, że zarząd Baselworld w MichelLoris- Pod kierunkiem Melikoffa, szeroko zakrojone innowacje opracowane i wdrożone w tak krótkim czasie wywarły pozytywny wpływ i położyły podwaliny pod nowy świat w Baselworld. ”(Photo / Text Watch House Xu Chaoyang)